Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Ručne - stručne > Prvý mimoriadny ''vianočný'' rýchlik odchádzal dnes po pol druhej z Bratislavy

Prvý mimoriadny ''vianočný'' rýchlik odchádzal dnes po pol druhej z Bratislavy

 
• Aktuálna obsadenosť vlakov počas vianočných a novoročných sviatkov BRATISLAVA 22. 12. 2017

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) dnes vypraví prvý zo štyroch mimoriadnych rýchlikov na trase Bratislava – Košice. Vlak R 11609 (Bratislava hl. st. 13:37 h – Košice 19:41) pôjde aj v piatok 5. januára 2018, v opačnom smere bude v pondelok 1. januára 2018 a v nedeľu 7. januára 2018 zasa vypravený mimoriadny rýchlik R 11610 (Košice 14:25 – Bratislava hl. st. 20:34). Všetky štyri mimoriadne rýchliky ponúkajú ešte dostatok voľných miest.

 

ZSSK okrem toho vypraví 22 posilových vlakov rôznych kategórií a posilní aj 35 vybraných IC vlakov o 75 vozňov druhej triedy. V Podľa záujmu cestujúcich a technických možností budú posilnené aj vybrané vlaky kategórií Ex, R, RR a Os. Cestovné poriadky mimoriadnych rýchlikov, prehľad posilových vlakov a prehľad posilnených IC vlakov nájdete na tomto odkaze.

Cestovné lístky a miestenky si cestujúci môžu zakúpiť v pokladniciach ZSSK alebo prostredníctvom e-shopu. ZSSK cestujúcim odporúča, aby si v záujme osobného komfortu vo vlaku včas zabezpečili rezerváciu miesta, hoci väčšina vlakov ZSSK nie je povinne miestenková. Pri nákupe cestovných dokladov cez internet a v pokladniciach so systémom KVC možno využiť Kreditné konto ZSSK, s ktorým získajú 5 % z dobitého kreditu navyše a zároveň výhodnejšie podmienky pri vrátení lístkov, ak sa rozhodnú necestovať.

Obsadenosť vybraných vlakov počas sviatočného obdobia (údaje aktuálne k 22. 12. 2017, uvádzame obsadenosť na 50 a viac %):
piatok 22. decembra 2017:sobota 23.decembra 2017Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Drahomír
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 39 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 4

Registrovaných: 0
Anonymných: 39

Viac ...