Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > RegioJet vypraví v sobotu 24. februára v Bratislave špeciálny vlak....

RegioJet vypraví v sobotu 24. februára v Bratislave špeciálny vlak....

 
...ktorý odvezie cestujúcich po tratiach, po ktorých sa vlakom bežne neodvezú.

Vlak odvezie cestujúcich aj cez Prístavný most do Petržalky. Pre železničných nadšencov pripravil RegioJet súťaž o najlepšiu fotografiu. Vyhrať môžu voľný cestovný lístok na vlak do Prahy. RegioJet vypraví v spolupráci Klubom priateľov železníc pri Žilinskej univerzite špeciálny vlak, ktorý odvezie záujemcov po bratislavských tratiach, po ktorých sa dnes už cestujúci vlakom neodvezú.Účastníci akcie tak majú jedinečnú možnosť vrátiť sa späť v čase a vyskúšať si, aké bolo cestovanie v časoch, keď premávali osobné vlaky z centra hlavného mesta cez Prístavný most do Petržalky.

 











Špeciálny vlak štartuje v sobotu 24. februára o 10:38 na hlavnej stanici v Bratislave a jeho trasa pokračuje cez Rendez, Vajnory, Nové Mesto a Petržalku až do Rusoviec. Späť na hlavnú stanicu sa vráti o 13:04. RegioJet na túto mimoriadnu jazdu nasadí jednu zo svojich súprav, ktorú využíva na prevádzkovanie linky Bratislava - Komárno. Jednať sa bude o motorovú jednotku radu 628, ktorú dopravca nedávno obstaral za účelom navýšenia prepravnej kapacity v čase špičiek.

Dobrovoľná cena základného lístka je € 7,-, deti do 12 rokov zaplatia € 3,-. Cestovné lístky si je možné dopredu zarezervovať e-mailom na adrese: >>odkaz (E-mail)<< / kpzzu/@/fpedas.uniza.sk/ .

Fotosúťaž o spiatočný cestovný lístok na vlak RegioJet do Prahy

RegioJet súčasne pripravil súťaž o najlepšiu fotografiu z mimoriadnej jazdy. Súťažné fotografie môžu záujemcovia posielať na Facebook RegioJetu alebo e-mailom na adresu >>odkaz (E-mail)<<martin.zarnovicky/@/regiojet.sk/, pričom fotografie budú následne zverejnené na facebookovej stránke RegioJetu. Autor fotografie, ktorá získa najvyšší počet lajkov vyhrá voľný cestovný lístok na vlak z Bratislavy do Prahy a späť alebo na inú ľubovoľnú trasu vlakov RegioJet.


Cestovný poriadok mimoriadného vlaku RegioJet :




Martin Žarnovický
Koordinátor PR a komunikácie RegioJetu

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Margita
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 29 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 2

Registrovaných: 0
Anonymných: 29

Viac ...