Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Ručne - stručne > V obci pod Kriváňom budú opäť zastavovať rýchliky

V obci pod Kriváňom budú opäť zastavovať rýchliky

 
- Účastníci 64. ročníka folklórneho festivalu Východná môžu využiť výhodné vlakové spojenia
- So ZSSK návštevníci ušetria na vstupnom
BRATISLAVA 25. 6. 2018

 Najstarší a najtradičnejší. Aj týmto prívlastkom sa teší najrozsiahlejší celoslovenský festival s medzinárodnou účasťou, ktorý je vrcholnou prehliadkou tradičnej ľudovej kultúry. Východná 2018 klope na dvere a Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) opäť vyjde v ústrety jej návštevníkom. Od 28. júna do 1. júla – teda počas celého podujatia – budú v obci pod Kriváňom okrem osobných vlakov mimoriadne zastavovať aj rýchliky. To však nie je jediný benefit pre účastníkov 64. ročníka festivalu. Využitím služieb národného dopravcu zároveň môžu získať aj zľavy na vstupnom.

Stovky účinkujúcich v desiatkach programov a víťazi celoštátnych súťažných prehliadok lákajú do Východnej každý rok tisícky milovníkov folklóru a tradícií. Na čo sa môžu tešiť tentoraz? Ukážka slovenskej svadby, Zem spieva pod holým nebom, SĽUK, gajdošská word music, jarmok majstrov remesiel, školy tanca a koncerty – to je iba malá ochutnávka zo štvordňového programu.

Ak sa pod Tatry rozhodnete cestovať vlakom ZSSK, môžete si vybrať zo širokej ponuky spojení. Medzi železničnou stanicou vo Východnej a amfiteátrom bude v pravidelných intervaloch premávať kyvadlová doprava. Prinášame vám kompletný prehľad rýchlikov, ktoré budú v obci zastavovať počas jednotlivých dní festivalu.

Doprava vlakmi ZSSK sa opatí aj vtedy, ak chcete ušetriť na vstupnom. Informácie o cenách lístkov uvádzame v nasledujúcom prehľade.Zľavnené vstupné môžu využiť cestujúci s cestovným lístkom do stanice Východná, vrátane lístkov SKUPINA alebo lístkov na bezplatnú prepravu, cestujúci so zákazníckymi kartami JUNIOR RAILPLUS, KLASIK RAILPLUS, SENIOR RAILPLUS, so sieťovým lístkom MAXI KLASIK (prenosný/neprenosný) alebo so železničnými preukazmi ZSSK, ZSSK CARGO A ŽSR. Zľavy sú poskytované aj deťom, študentom a seniorom. Podrobnosti nájdete na webovej stránke festivalu.

zdroj: tlačová správa ZSSK, a. s.

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Móric
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 26 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 4

Registrovaných: 0
Anonymných: 26

Viac ...