Railtrains.sk oslavuje svoje 10. výročie

railtrains.sk

Dátum:  30.06.2019 0:00   |   Rubrika:  Zaujímavosti   |   Vytlačené:  20.11.2019 17:49

 V pondelok 1. júla oslávi webový portál Railtrains.sk už 10 rokov. Čas letí naozaj rýchlo a nikomu z redakčného tímu sa nechce veriť, že oslavujeme už desiate výročie.Aj keď to tak možno nevyzerá, chod webu vyžaduje veľa času. Je to veľa roboty a minutej energie, či už ide o technickú alebo obsahovú stránku. To však čitatelia nevidia a ani ich s tým nechceme zaťažovať. Jednoduché to ale nie je ani pre prispievateľov. Najprv sa treba dostať na miesto, potom odfotiť, prísť domov, upraviť a následne nahrať na web - však to poznáte. Za to Vám veľmi ďakujeme, keďže obsah nášho webu tvoríte práve Vy. Ale pekne od začiatku...

Milí priatelia, nepriatelia, fanúšikovia, milovníci vláčikov, náhodní čitatelia, ktorí nás náhodou otvoria, pravidelní prispievatelia alebo tvory z iných planét. Sme veľmi radi, že vám už 10 rokov prinášame vďaka Vašim príspevkom rôzne novinky a fotografie z prostredia nielen slovenskej a českej železnice, ale aj zahraničnej, aj napriek tomu, že dnešný trend mieri skôr do facebookových skupín. Ani si neviete predstaviť, ako nás teší, že nás pravidelne navštevujete alebo pomáhate webu svojimi príspevkami alebo informáciami.

Prítomnosť webu na internete je aj prostredníctvom sociálnej siete Facebook (fb.sk/Railtrains), kde máme necelých 3000 sledovateľov. Na nej upozorňujeme najmä na aktuálne dianie na železnici a tiež na naše články, ktoré vychádzajú pravidelne, ale aj nepravidelne.

Čo bolo, to bolo, o našej histórii dnes písať nebudeme. To ste mali možnosť vidieť po 5tich rokoch nášho fungovania - v článku Päť rokov s Vami – päť rokov pre Vás..., v ktorom nájdete aj niektorích z nás.

Nebudeme sa baviť ani o našej budúcnosti, tá záleží len na Vašej aktivite, ako budete prispievať. My žiaľ nemôžeme byť všade, keďže všetci členovia redakčného tímu pracujú pre web dobrovoľne a majú svoje zamestnanie alebo školu, svoju rodinu, svoje koníčky, a preto sa snažíme urobiť pre Vás čo najviac aspoň spoza počítačov. Našťastie je nás stále dosť ochotných ľudí, ktorí chceme s webom pokračovať aj naďalej a nemáme problém tráviť svoj voľný čas za počítačom, aby sme Vám priniesli pokiaľ možno čo najobsažnejšie články a aktuality a čo najlepší výber fotografií, ktorých, žiaľ, nie je v súčasnej dobe toľko, koľko by sme si predstavovali.

Ak máte akékoľvek informácie, otázky a postrehy, sú vítané na našej emailovej adrese - redakcia(zavináč)railtrains.sk. Radi sa ich pokúsime spracovať alebo zodpovedať.S pozdravom celý redakčný tím Railtrains.sk


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk http://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: http://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=2045