Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Ručne - stručne > Prázdninový príhovor

Prázdninový príhovor

 
Vážení a milí čitatelia, prispievatelia a všetci pravidelní aj nepravidelní návštevníci našej webovej stránky. Je to už (alebo ešte len) šesť rokov, čo ju spoločne tvoríme, priebežne inovujeme, dotvárame a snažíme sa ju vylepšovať. Mnohým z nás sa stala každodennou spoločníčkou vo svete železnice, ktorá je našim veľkým (v mnohých prípadoch najväčším) koníčkom, životnou záľubou, alebo ako chcete - hobby. Snahou redakcie a všetkých jej tvorcov a prispievateľov je, aby naša - Vaša stránka prinášala ostatným čitateľom novinky a aktuality v dianí na železnici, ako aj rôzne pohľady na ňu prostredníctvom fotografií a článkov a to formou hlavne relaxačnou, čomu zodpovedá aj naše motto.

 


Nastal čas prázdnin, letných dovoleniek, krátkych či dlhších zájazdov, ale tiež úmornej horúčavy a času na odpočinok. Toto obdobie sa priamo úmerne odráža aj v návštevnosti a publikačnej činnosti našich prispievateľov. Niet sa čo čudovať, veď každý z nás má právo si odpočinúť, nabrať nové sily a energiu do ďalšej životnej etapy a tak mnohí z nás ustali v doterajšom tvorivom tempe a venujú sa zaslúženému oddychu.

Na rozdiel od minulých rokov sme sa tentokrát na základe vypozorovaného trendu rozhodli, zmierniť naše publikačné tempo, aby sme aj autorom a editorom dopriali trochu viac času a kľudu. A aj keď je dnes internet vďaka mobilným aplikáciam a možnostiam pripojenia takmer kdekoľvek dostupný, bude vhodnejšie, keď sa aj vydávaným článkom dopraje viac prázdninovej pohody.


S našimi novými článkami sa na stránke budete stretávať vždy v pondelok a v prípade zvýšenej publikačnej činnosti budeme v priebehu týždňa zaraďovať do vydania ďalšie. To je pochopiteľne závislé od tvorby našich prispievateľov, takže počet článkov, vydaných v priebehu týždňa, bude kolísať podľa aktuálnej tvorby autorov. Veríme, že toto "dovolenkové" opatrenie príjmete kladne a s pochopením.


Prajeme Vám všetkým príjemné a kľudné leto, plné pekných zážitkov pri železnici aj ďaleko od nej, krásne počasie a po prázdninách sa budeme tešiť na množstvo fotografií, alebo ešte lepšie tématických článkov od Vás všetkých.Vaša redakcia

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Alojz
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 150 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 8

Registrovaných: 0
Anonymných: 150

Viac ...