Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > Vianočné pozdravy - PF 2016

Vianočné pozdravy - PF 2016

 
Milí čitatelia. Opäť nastala tá najkrajšia časť roka, ktorou sú Vianoce. Ako je u nás každoročným zvykom, aj tento rok je tu ''Vianočná pošta'', ktorá je plná vianočných prianí od Vás, venovaná Vám, čitateľom. Aktualizované 31.12.2015 o 21:00

 Dnes je ten najhlavnejší deň - 24. december. Je to deň, spojený s magickým kúzlom Vianoc. Tento deň je spojený s varením a pečením vianočných dobrôt, v tento deň je rodina pokope a v neposlednom rade sa tiež v tento deň rozbaľujú darčeky, na ktoré sa tešia nie len deti, ale aj dospelí. Počas celého dňa vládne vianočná atmosféra, ktorá sa ani nedá opísať, ale všetci ju veľmi dobre poznáme. V uliciach vládne po zotmení ticho a pokoj, okná domov sú osvetlené tými najžiarivejšími vianočnými ozdobami a svetlami a v niektorých je vidieť symbol Vianoc - ozdobený a svietiaci vianočný stromček, ktorý žiari rôznymi farbami.

Vianoce tento rok neobišli ani náš web, ktorý Vám tradične prináša Vianočné priania a pozdravy od Vás. Ak ste ešte neposlali Vaše obrázkové prianie, urobte tak čo najskôr a pošlite nám ho na náš redakčný e-mail redakcia(zavináč)railtrains.sk a my ho čo najskôr doplníme medzi ostatné.

Budeme priebežne aktualizovať  .

Kolektív webu Railtrains.sk Vám všetkým praje pokojné a štastné Vianoce, prežité v kruhu svojich priateľov a najbližších. Taktiež prajeme bohatého Ježiška !
Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
Fajkus
Zaslaný: 31.12.2015 6:43  
Založený: 21.10.2009
Miesto:
Príspevkov: 73
 Re: Vianočné pozdravy - PF 2016
... popřál bych taky ostatním do nového roku hodně zdraví (to nekoupíš) a hodně pozitivního (to koupíš), a tak plnou parou do nového roku 2016 ...

>>odkaz (https)<<
:papa:
cas


Sidónia
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 133 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 8

Registrovaných: 0
Anonymných: 133

Viac ...