Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > Vianočné pozdravy - PF 2018

Vianočné pozdravy - PF 2018

 
Vážení priatelia a návštevníci našich webových stránok,rok sa s rokom zišiel a máme tu opäť magický dátum 24.12. Sú Vianoce, pre mnohých najkrajšia časť roka, jeden zo symbolov našej kresťanskej kultúry. Rozvoniavajú cukrovinky a štedrovečerná večera, rozžiari sa vianočný stromček a detské oči, plné radosti pri rozbaľovaní darčekov. Je to čarovný čas, ktorý trávime spolu so svojimi blízkymi. Čas rozjímania, zmierenia a spomienok na priateľov aj na tých, ktorí už nemôžu byť s nami. Sme radi, že si maličké miesto u Vás našli aj webové stránky railtrains.sk. Aktualizované o 31.12. o 22:55 hod.

 
Je 24. december, je to deň, ktorý je spojený s niečím výnimočným a okúzlujúcim. Áno, je to kúzlo Vianoc. Tí, ktorý sa budú prechádzať v tento deň po našich uliciach budú vidieť v každom okne nejaké predmety, ktoré súvisia s Vianocami. Či už to bude vianočný stromček alebo nejaký svietnik, je to jedno. Všetko k tomu patrí. Niekto bude cítiť aj vôňu všetkých sladkostí, ktoré gazdinky vypekajú. Skoro všetci budú v teple domova v kruhu svojej rodiny, takže stretnete len málokoho. Niekto pozerá rozprávky, niekto pomáha v kuchyni, ... Ale najkrajšia časť dňa príde až vo večerných hodinách, kedy každý zasadne za stôl pri večeru. Po nej prídu na rad aj nepodstatné darčeky, z ktorých majú najväčšiu radosť hlavne deti. Ale v jednoduchosti povedané, každý to obdobie pozná a uverí, že sa to nedá len opísať slovami, ale treba to aj zažiť.


K vianočnému času patrí aj želania a ako každoročne prináša náš web vianočné pozdravy od Vás. Ďakujeme za všetky zaslané pozdravy a novoročenky a touto cestou ich odovzdávame ďalej našim čitateľom. Ak ste tú vašu nestihli poslať, urobte tak prosím na redakčný e-mail redakcia(zavináč)railtrains.sk vo formáte 1080p na šírku, a my ju doplníme medzi ostatné.


Kolektív webu Railtrains.sk Vám všetkým praje pokojné a štastné Vianoce, prežité v kruhu svojich priateľov a najbližších. Nech Vám vianočná atmosféra, ktorá do nás teraz vstúpila, vydrží veľmi, veľmi dlho.Nech sa páči, Tu sú Vaše fotopozdravy:Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Vilma
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 23 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 3

Registrovaných: 0
Anonymných: 23

Viac ...