Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > Vianočné pozdravy - PF 2020

Vianočné pozdravy - PF 2020

 
Milí priatelia a návštevníci, opäť prišlo obdobie Vianoc a Nového roku. V domoch začínajú rozvoniavať rôzne vône, z okien vidno svietiace vianočné stromčeky, vonku opadalo už všetko lístie, ochladilo sa a príroda sa uložila na zimný spánok. Občas nám príroda nadelí v toto obdobie aj sneh, aj keď túto zimu to zatiaľ tak nevyzerá. To ale aj tak nedokáže pokaziť atmosféru Vianoc, ktorú dotvárajú aj napríklad rôzne pesničky alebo rôzne vône, či už medovníkov, alebo vyprážaného kapríka. My si na webe toto obdobie každoročne pripomíname uverejňovaním vianočnej pošty od Vás a od našich administrátorov a spolupracovníkov. Teší nás, že ste si pri tom všetkom zhone našli krátky čas aj na náš web. Článok bude priebežne dopĺňaný. Naposledy doplnené: 1.1.2020 o 12:40.

 Kalendár dnes ukazuje 24. decembra 2019. Začína sa azda najmagickejší deň v roku. V kuchyniach od rána rozvoniavajú medovníky a ďalšie dobroty, v obývačke svieti stromček, rodina sa začína stretávať a po dome behajú pojašené deti, ktoré sa už nevedia dočkať Ježiška, ktorý im pod stromček prinesie ich vytúžené darčeky. Večer si rodina sadne za jeden stôl, spoločne si dá slávnostnú večeru, deti si potom rozbalia darčeky a všetci spoločne zavŕšia tento kúzelný deň pozeraním tradičných rozprávok.

Celé toto obdobie je vskutku kúzelné. Už dávno svietia v uliciach vianočné ozdoby, námestiami väčších miest sa roznáša vôňa čerstvého punču z vianočných trhov a ľudia sú k sebe milší a štedrejší. Príroda nám občas nadelí aj zopár vianočných vločiek, ktoré dotvoria túto prekrásnu atmosféru. No, bodaj by to obdobie trvalo dhlšie!

K vianočnému obdobiu patria aj želania. Našou každoročnou tradíciou je, že vám prinášame vianočnú poštu od Vás, od našich čitateľov a tiež od našich administrátorov a spolupracovníkov. Ak máte záujem zaslať pozdrav aj Vy, môžete tak urobiť prostredníctvom nášho redakčného mailu redakcia(zavináč)railtrains.sk a my ho doplníme.


Kolektív webu Railtrains.sk Vám praje šťastné a veselé Vianoce, pokojné prežitie sviatkov v kruhu rodiny a všetko dobré v novom roku!Teraz už k Vašim pozdravom...abcd

Ďakujeme Vám za všetky zaslané pozdravy a ešte raz Vám prajeme príjemné sviatky!
Redakčný tím Railtrains.sk

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Dobromila
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 107 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 6

Registrovaných: 0
Anonymných: 107

Viac ...