Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > Mikuláš na Nitrianskej poľnej železnici

Mikuláš na Nitrianskej poľnej železnici

 
Pozývame Vás na Mikulášsky vlak, ktorého jazdy sa uskutočnia dňa 6.12.2011 (utorok) a 7.12.2011 (streda) od 9:00 – 17:00 hod. v Slovenskom poľnohospodárskom múzeu v Nitre.

 


Na programe je výstava betlehemov spojená s tvorivou dielňou (výroba vianočných ozdôb), jazda s Mikulášom, anjelom a čertom na vláčiku Nitrianskej poľnej železnice, ochutnávka vianočného čaju v konzume, kde bude výstava obrazov so zimnými témami zo zbierok SPM, hospodársky dvor so zvieratkami v zime. Program trvá cca 1 hod, v tom je zahrnutá jazda vlakom cca 15 minút.
Vlak potiahne dieselelektrický rušeň „Gebuska“ a v prípade počasia nad 0° C sa plánuje zakúriť parná lokomotíva U35.901 „Križko“. Ako súprava budú radené dva korytnické „trojokeňáky“.
V cene 1 € (deti, žiaci, študenti, dôchodcovia) a 2 € (dospelí) je zahrnutá výstava s tvorivou dielňou, jazda vlakom, malá sladkosť a vianočný čaj. Pedagógovia ako doprovod školských skupín neplatia vstupné.
autor: Eminemautor: EminemNahlasovanie skupinových návštev na tel. čísla 0911 404 001, 037 / 65 72 553. Nakoľko o podujatie je veľký záujem, vstupy sú každú pol hodinu (prvý o 9.00, 9.30 - až posledný o 16.30), maximálny počet do skupinky je cca 40 osôb.Zároveň Vám prinášame aj kalendár akcií Slovenského poľnohospodárskeho múzea na rok 2012. Pri niektorých akciách budú k dispozícii aj jazdy na Nitrianske poľnej železnici.
Tešíme sa na Vás!
SPM v Nitre
Railtrains.sk

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Miloš
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 66 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 7

Registrovaných: 0
Anonymných: 66

Viac ...