Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Na voľné chvíle ... > Otvorenie sezóny v SPM

Otvorenie sezóny v SPM

 
Srdečne Vás pozývame na otvorenie návštevníckej sezóny 2012 spojené s oživovaním veľkonočných zvykov a tradícií, ktoré sa uskutoční v dňoch 2.-4.apríla 2012 (pondelok - streda) od 9:00 do 16:00 hod. v skanzene Slovenského poľnohospodárskeho múzea v Nitre.

 


Na programe sú ukážky zdobenia kraslíc a výroba veľkonočných dekorácii, ukážky pletenia korbáčov u mlynára či prehliadka novej výstavy „Klenoty z našej knižnice“. Nebude chýbať ani tradičná ochutnávka melty v Konzume. Deti sa budú môcť previezť na vozíku ťahanom poníkmi. Na programe je taktiež symbolické odomykanie Nitrianskej poľnej železnice s prvou jazdou na okruhu okolo skanzenu v novej sezóne.
Vstupné:
deti:1€
dospelý:2€Zároveň si Vás dovoľujeme pozvať v dňoch 29.3-1.4 na prehliadku výstavy o Nitrianskej poľnej železnici „Na prvej koľaji pozor!“ v novozámockom múzeu Jána Thaina. V cene vstupného deti:1€ dospelý:2€ je zahrnutá jazda Nitrianskym expresom a prehliadka dvoch výstav so železničnou tematikou. Nitriansky expres poputuje v časoch uvedených na plagáte z Hlavného námestia v Nových Zámkoch k múzeu Jána Thaina a následne k železničnej stanici, kde je pripravená výstava modelového koľajiska s vláčikmi Klubu železničných modelárov z Komárna.
Tešíme sa na Vašu návštevu!

SPM v Nitre
Railtrains.sk

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Ingrida
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 149 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 5

Registrovaných: 0
Anonymných: 149

Viac ...