Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Novinky na stránke > Aktuálne - stručne

Aktuálne - stručne

 
Milí návštevníci a priatelia stránok railtrains.sk. Iste ste si už pri čítaní reportáží či prezeraní "aktuálnych" fotografií povzdychli: "Keby som to len bol skôr vedel!". Preto sme sa rozhodli zaviesť stručné textové aktuality, ktoré nám umožnia lepšie a rýchlejšie sa s vami podeliť o získané informácie. A nie len to. Rozhodli sme sa tieto aktuality umožniť vytvárať všetkým návštevníkom, aby sa mohli podeliť o získané informácie.

 
Ako to všetko bude fungovať? Jednoducho. Každý registrovaný užívateľ (po prihlásení) môže vyplniť formulár, v ktorom stručne napíše, čo sa deje. K dispozícii je pole text na udalosť, pole na zoznam vozidiel, ktorých sa to týka a pole na dátum. Pole na dátum vyplňujte vtedy, pokiaľ viete o niečom, čo sa má diať v budúcnosti. Vtedy tam napíšte plánovaný dátum. Takisto nezabudnite vyplniť kategóriu udalosti. V prípade, že sa Vám bude zdať, že by zoznam kategórii chcel doplniť, napíšte na náš e-mail (>>odkaz (E-mail)<< ). Stlačte vložiť a je vymaľované.

A teraz nejaké tie pravidlá: Tento modul je naozaj určený na posielanie informácii o tom čo sa na železnici deje. Neslúži na žiadne diskusie, ventilovanie vlastných názorov ani nič podobné . Akékoľvek príspevky túto vetu nespĺňajúce sa budú mazať a akonáhle prekročí frekvencia takýchto mazaní únosnú mieru, budeme musieť ku škode všetkým zaviesť autorizáciu každého príspevku redaktorom, čo môže prisipieť k nezanedbateľnému zdržaniu medzi zadaním a zverejnením informácie.

Snažte sa byť struční aj menej je niekedy viac. Príspevok by nemal obsahovať viac ako 5 viet. Ak máte podrobnejšie informácie alebo vo väčšom predstihu, napíšte sem len informáciu o tom, že sa niečo také uskutoční a s podrobnosťami kontaktujte redakciu na adrese redakcia(zavináč)railtrains.sk >>odkaz (E-mail)<< . Zverejníme ich ako normálnu aktualitu.

Nebojte sa podeliť! Viac hláv viac vie. V prípade záujmu o anonymitu (z akéhokoľvek dôvodu), buď napíšte na redakčný e-mail >>odkaz (E-mail)<< alebo pošlite súkromnú správu komukoľvek z redaktorov. Pri príspevkoch potom nebude zobrazovať váš login (a nebude ani uložený v databázi).

Na Vaše príspevky sa teší redakcia RAILTRAINS.SK

Verzia pre tlač Pošli priateľovi
Komentáre
Zobrazenie:
Názory sa nemusia sa zhodovať s názorom redakcie. Redakcia za ne nepreberá zodpovednosť
cas


Kvetoslava
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
KHT Zvolen

LTE Slovakia

Železniční magazín

SPDŽ Žilina

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 117 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 3

Registrovaných: 0
Anonymných: 117

Viac ...