Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Obrazom aj slovom
Obrazom aj slovom > Novinky na stránke

Technické problémy prekonané

01.05.2014 16:58 (2373 Zobrazení)
 
Vážení návštevníci. Dnes došlo vplyvom zmien v nastaveniach v rámci hostingu k problémom s fungovaním stránok. Po nájdení správnej kombinácie nastavení by už v súčanej dobe mali byť problémy odstránené a všetko by malo byť pri starom. Došlo ale k poškodeniu malej časti databázy fotogalérie. Túto sa teraz budeme snažiť obnoviť zo záloh. Jedná sa o fotky, ktoré ešte neboli zverejnené. Preto v prípade, že sa nám nepodarí obnoviť popisky u niektorých Vašich fotiek, oslovia Vás redaktori súkromnou správou kvôli ich doplneniu.
Autor: JOHNZ  |  Rubrika: Novinky na stránke  |  Komentáre
 

Pridávanie fotiek a spam

19.10.2011 1:18 (2122 Zobrazení)
Novinky
 
Pri pridávaní fotiek je po novom možné odporučiť fotku ako obrazovú aktualitu. Zaškrtnutie tejto voľby spôsobí o.i. poslanie upozornenia správcom galérie, ktorí tak takmer okamžite (ak sú teda niekde po ruke
 
) vedia aktualitu zverejniť. Tiež sa nám tu začali pomaly rozliezať spamoví roboti, takže sme prijali nejaké tie opatrenia a novoregistrovaných čaká obligátne opisovanie obrázka. Použili sme systém reCaptcha, takže tým opisovaním aspoň prispejete k digitalizácii knižných fondov. Tiež sme mazali účty spambotov. Ak sme spolu s nimi náhodou nechtiac zmazali aj Váš účet, treba sa čo najskôr prihlásiť na adrese redakcia (zavináč) railtrains.sk, opravíme a obnovíme.
Autor: JOHNZ  |  Rubrika: Novinky na stránke  |  Komentáre
 

Skratky na posielanie príspevkov

12.10.2011 20:17 (2131 Zobrazení)
novinka na webe
 
Od utorka máme pre našich registrovaných užívateľov sprevádzkovanú malú novinku v podobe skratiek k pridávaniu príspevkov (fotiek a stručných aktualít). Tiež je tam pripravený návod na to, ako postupovať v prípade, že by ste chceli prispieť väčším literárnym/fotografickým dielom do rubriky Obrazom aj slovom. Tlačidlá skratiek nájdete po prihlásení na lište vpravo, hneď pod hodinami.
Autor: JOHNZ  |  Rubrika: Novinky na stránke  |  Komentáre
 

Nový design railtrains.sk

13.07.2010 3:16 (3202 Zobrazení)
 
K prvému výročiu prevádzky stránok railtrains.sk sme, ako ste si už asi všimli, pre vás pripravili nový design webu. Pôvodne sme ho plánovali spustiť práve na výročie no nie vždy sa všetko zadarí podľa našich predstáv. Ale napokon sme sa všetci dočkali a veríme, že sa aj vám všetkým bude páčiť. Tiež by sme na tomto mieste chceli poďakovať Ľubošovi Hamarovi (Hamaldovi), ktorý ho pre nás namaľoval a bez ktorého by nemohol vzniknúť.
Autor: JOHNZ  |  Rubrika: Novinky na stránke  |  Komentárov: 20
 

Aktuálne - stručne

12.10.2009 23:55 (3127 Zobrazení)
 
Milí návštevníci a priatelia stránok railtrains.sk. Iste ste si už pri čítaní reportáží či prezeraní "aktuálnych" fotografií povzdychli: "Keby som to len bol skôr vedel!". Preto sme sa rozhodli zaviesť stručné textové aktuality, ktoré nám umožnia lepšie a rýchlejšie sa s vami podeliť o získané informácie. A nie len to. Rozhodli sme sa tieto aktuality umožniť vytvárať všetkým návštevníkom, aby sa mohli podeliť o získané informácie.
Autor: JOHNZ  |  Rubrika: Novinky na stránke  |  Komentáre
 
cas


František
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
ČD Cargo a.s.

KHT Zvolen

Železniční magazín

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 79 Používateľov v sekcii
Obrazom aj slovom: 4

Registrovaných: 0
Anonymných: 79

Viac ...