Prázdninový príhovor

railtrains.sk

Dátum:  14.07.2015 0:00   |   Rubrika:  Ručne - stručne   |   Vytlačené:  27.02.2020 16:02

 Vážení a milí čitatelia, prispievatelia a všetci pravidelní aj nepravidelní návštevníci našej webovej stránky. Je to už (alebo ešte len) šesť rokov, čo ju spoločne tvoríme, priebežne inovujeme, dotvárame a snažíme sa ju vylepšovať. Mnohým z nás sa stala každodennou spoločníčkou vo svete železnice, ktorá je našim veľkým (v mnohých prípadoch najväčším) koníčkom, životnou záľubou, alebo ako chcete - hobby. Snahou redakcie a všetkých jej tvorcov a prispievateľov je, aby naša - Vaša stránka prinášala ostatným čitateľom novinky a aktuality v dianí na železnici, ako aj rôzne pohľady na ňu prostredníctvom fotografií a článkov a to formou hlavne relaxačnou, čomu zodpovedá aj naše motto.Nastal čas prázdnin, letných dovoleniek, krátkych či dlhších zájazdov, ale tiež úmornej horúčavy a času na odpočinok. Toto obdobie sa priamo úmerne odráža aj v návštevnosti a publikačnej činnosti našich prispievateľov. Niet sa čo čudovať, veď každý z nás má právo si odpočinúť, nabrať nové sily a energiu do ďalšej životnej etapy a tak mnohí z nás ustali v doterajšom tvorivom tempe a venujú sa zaslúženému oddychu.

Na rozdiel od minulých rokov sme sa tentokrát na základe vypozorovaného trendu rozhodli, zmierniť naše publikačné tempo, aby sme aj autorom a editorom dopriali trochu viac času a kľudu. A aj keď je dnes internet vďaka mobilným aplikáciam a možnostiam pripojenia takmer kdekoľvek dostupný, bude vhodnejšie, keď sa aj vydávaným článkom dopraje viac prázdninovej pohody.


S našimi novými článkami sa na stránke budete stretávať vždy v pondelok a v prípade zvýšenej publikačnej činnosti budeme v priebehu týždňa zaraďovať do vydania ďalšie. To je pochopiteľne závislé od tvorby našich prispievateľov, takže počet článkov, vydaných v priebehu týždňa, bude kolísať podľa aktuálnej tvorby autorov. Veríme, že toto "dovolenkové" opatrenie príjmete kladne a s pochopením.


Prajeme Vám všetkým príjemné a kľudné leto, plné pekných zážitkov pri železnici aj ďaleko od nej, krásne počasie a po prázdninách sa budeme tešiť na množstvo fotografií, alebo ešte lepšie tématických článkov od Vás všetkých.Vaša redakcia


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=1479