Súťaž

railtrains.sk

Dátum:  31.12.2015 0:00   |   Rubrika:  Zaujímavosti   |   Vytlačené:  28.01.2020 19:50

 Vážení čitatelia, prispievatelia, členovia a priaznivci železnice. Zajtrajší dňom otvárame súťaž s názvom: „Vyhraj na mesiac titulnú fotku na facebookovom profile Railtrains.sk“. Súťaž bude mať len jednu kategóriu, o ktorej sa dozviete v texte. Do tejto súťaže sa môžu zapojiť všetci. Stačí len prispievať fotkami na náš webový portál Railtrains.sk a možno práve Vaša fotka sa stane titulnou fotkou nasledujúceho mesiaca.
Od zajtrajšieho dňa spustíme súťaž o titulnú fotografiu na facebookovej stránke nášho webu. Administrátori vyberú 28 fotiek, ktoré budú spĺňať kritériá, popísané nižšie. Podmienkou je však to, že jeden užívateľ môže mať do súťaže zaradené maximálne tri fotky počas jedného mesiaca. Súťažiť sa bude na facebookovej stránke Railtrains.sk v albume ''SÚŤAŽ'' takým spôsobom, že album, ktorý sa vytvorí, bude priebežne aktualizovaný a tým pádom bude v albume každý mesiac iný výber fotiek. Každá fotka bude obsahovať miesto a čas fotenia, číslo vlaku, autora a odkaz na webovú formu pre kvalitnejší prístup k fotke. Výber fotiek v albume bude aktualizovaný vždy v prvý deň nového mesiaca a od doby zverejnenia môžete začať hlasovať.
Ktorá fotka Vás oslovila, prípadne ktorá sa Vám páči, podporte ju svojím ''lajkom''. Fotka s najväčším počtom ''LIKE'' bude na nasledujúci mesiac umiestnená na titulnej fotke facebookového profilu Railtrains.sk. V prípade, že by fotka od jedného užívateľa vyhrala dvakrát po sebe, bude vybraná fotka, ktorá v súťaži skončila na druhom mieste v počte hlasov.
Kritériá na výber fotografií:

1) kompozičná fotografia: musí byť kompozične zaujímavá (zachytenie rušňa, súpravy v prírode či v meste alebo obci),

2) fotografia hlavnej galérie: musí byť nasvietená, musí byť kvalitou dostačujúca (podľa potreby bude od autora vyžiadaný originál fotky pre lepšiu editáciu, prípadne väčší rozmer).


V obidvoch prípadoch sa vyvarujte prepáleným miestam, najčastejšie v oblakoch - nesnažte sa ''nasilu'' prekryť prepálené miesto editáciou v programe.

Je ZAKÁZANÉ zdieľať webové adresy (linky) do rôznych skupín. Administrátori to budú zdieľať raz mesačne (po výbere fotiek a zahájení novej ankety aby to bolo pre všetkých spravodlivé) do železničných skupín na Facebooku.
O čo súťažíme?

O titulnú fotografiu mesiaca na facebookovom profile nášho webu Railtrains.sk (facebook.com/Railtrains.sk) a taktiež o nástenný kalendár vo formáte A3 s Vašou (výhernou) fotografiou.S pozdravom, Vaši redaktori :)


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=1530