Vianočné pozdravy - PF 2016

railtrains.sk

Dátum:  24.12.2015 0:00   |   Rubrika:  Na voľné chvíle ...   |   Vytlačené:  28.10.2020 23:47

 Milí čitatelia. Opäť nastala tá najkrajšia časť roka, ktorou sú Vianoce. Ako je u nás každoročným zvykom, aj tento rok je tu ''Vianočná pošta'', ktorá je plná vianočných prianí od Vás, venovaná Vám, čitateľom. Aktualizované 31.12.2015 o 21:00
Dnes je ten najhlavnejší deň - 24. december. Je to deň, spojený s magickým kúzlom Vianoc. Tento deň je spojený s varením a pečením vianočných dobrôt, v tento deň je rodina pokope a v neposlednom rade sa tiež v tento deň rozbaľujú darčeky, na ktoré sa tešia nie len deti, ale aj dospelí. Počas celého dňa vládne vianočná atmosféra, ktorá sa ani nedá opísať, ale všetci ju veľmi dobre poznáme. V uliciach vládne po zotmení ticho a pokoj, okná domov sú osvetlené tými najžiarivejšími vianočnými ozdobami a svetlami a v niektorých je vidieť symbol Vianoc - ozdobený a svietiaci vianočný stromček, ktorý žiari rôznymi farbami.

Vianoce tento rok neobišli ani náš web, ktorý Vám tradične prináša Vianočné priania a pozdravy od Vás. Ak ste ešte neposlali Vaše obrázkové prianie, urobte tak čo najskôr a pošlite nám ho na náš redakčný e-mail redakcia(zavináč)railtrains.sk a my ho čo najskôr doplníme medzi ostatné.

Budeme priebežne aktualizovať  .

Kolektív webu Railtrains.sk Vám všetkým praje pokojné a štastné Vianoce, prežité v kruhu svojich priateľov a najbližších. Taktiež prajeme bohatého Ježiška !


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=1537