Vianočné pozdravy - PF 2019

railtrains.sk

Dátum:  24.12.2018 0:00   |   Rubrika:  Na voľné chvíle ...   |   Vytlačené:  24.10.2021 5:20

 Milí priatelia, návštevníci a priatelia webových stránok Railtrains.sk. Ako každý rok, opäť tu máme Vianočnú poštu. Keďže je po roku opäť dátum 24.12., znamená to len jedno - sú Vianoce ! Sú to sviatky pokoja, radosti, rodinných návštev, pohody, ... Avšak nech napíšem čokoľvek, pre každého sú to tie najkrajšie sviatky roka. Všade rozvoniavajú rôzne cukrovinky, v domoch sa chystá štedrovečerná hostina, v každom okne je rozžiarený vianočný stromček a mnoho iného. Detské oči sú plné radosti od rozbaľovania vianočných darčekov, na ktoré sa celý rok tešili. K tomu všetkému patrí zhon a uponáhľaná doba, chystanie sa na tento deň pri svojich najbližších. Sme radi, že si maličké miesto u Vás našli aj webové stránky Railtrains.sk. Priebežne dopĺňané - naposledy doplnené 4.1.2019 o 11:40.


V kalendári nám sieti dátum 24. december. Je to veľmi okúzlujúci dátum a spája sa s niečím výnimočným. A to výnimočné je to pravé kúzlo Vianoc. Všade vôkol nás sú všelijaké vianočné predmety, ktoré poukazujú aký sme štedrý. Či už to bude vianočný stromček alebo nejaký svietnik, je to jedno. Skoro všetci budú v teple domova v kruhu svojej rodiny, takže na ulici stretnete len málokoho. Niekto pozerá rozprávky, niekto pomáha v kuchyni, ... Ale najkrajšia časť dňa príde až vo večerných hodinách, kedy každý zasadne za stôl pri večeru. Po nej prídu na rad aj menej podstatné darčeky, z ktorých majú najväčšiu radosť deti. Ale v jednoduchosti povedané, každý to obdobie pozná a uverí, že sa to nedá len opísať slovami, ale treba to aj zažiť.

K vianočnému času patria aj želania, a ako každoročne prinášame na náš web vianočné pozdravy, ktoré sú od Vás pre Vás. Ďakujeme za všetky zaslané pozdravy a novoročenky, a touto cestou ich odovzdávame ďalej našim čitateľom. Ak ste tú vašu nestihli poslať, urobte tak prosím na redakčný e-mail redakcia(zavináč)railtrains.sk vo formáte 1080p na šírku, a my ju doplníme medzi ostatné.


Kolektív webu Railtrains.sk Vám všetkým praje pokojné a šťastné Vianoce, prežité v kruhu svojich priateľov a najbližších. Nech Vám vianočná atmosféra, ktorá do nás teraz vstúpila, vydrží veľmi, veľmi dlho.


Nech sa páči, Vaše priania...spracoval: redakcia Railtrains.skTento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=1981