Vianočná pošta - PF 2022

railtrains.sk

Dátum:  24.12.2021 0:00   |   Rubrika:  Na voľné chvíle ...   |   Vytlačené:  18.05.2022 11:01

 Milí čitateľia - opäť je tu koniec roka a s ním sú spojené aj Vianoce. Povedzme si úprimne, je to tá najkrajšia časť roka čo sa týka sviatkov. Každý sa teší najmä na kľud a pohodlie vo svojom domove s rodinou a blízkymi. Aj keď sú tieto vianočné sviatky trochu iné, nemôže chýbať naša vianočná pošta, v ktorej si navzájom prajeme len to najlepšie. Ako to už býva zvykom, bude pravidelne aktualizovaná.
Aktualizované 2.1.2022 o 20:28


V tento okamih sme otočili kalendár na dátum 24. decembra, a to znamená, že už to začalo. Začalo sa obdobie vianočných sviatkov s tým pravým kúzlom. Ulice sú prázdne, v oknách domov svietia ozdobené vianočné stromčeky, odvšadiaľ rozvoňávajú samé dobroty a všade panuje pokoj a kľud. Každý je so svojimi blízkymi niekde pri televízori a pozerajú rozprávky, ktoré už tradične patria k Vianociam. Detičky sa radujú z darčekov, pretože celý rok poslúchali. Je to niečo okúzlujúce a ťažko slovami opísateľné - veď to poznáte.

Vianoce zavítali aj na náš web, ako už bolo spomenuté, ktorý každoročne prináša Vianočné priania a pozdravy. Ak ste ešte neposlali svoje ''PéeFko'', a chceli by ste sa s ním podeliť a zaželať aj Vy niečo pekné k Vianociam, neváhajte a zašlite nám ho (v rozlíšení 1080p na šírku) na redakčný e-mail redakcia(zavináč)railtrains.sk a my ho doplníme k ostatným. Priebežne bude táto Vianočná pošta s Vašimi pozdravmi aktualizovaná.


Kolektív webu Railtrains.sk Vám všetkým praje pokojné a šťastné Vianoce, prežité v kruhu svojich priateľov a najbližších. Taktiež prajeme bohatého Ježiška a šťastný nový rok! :kvetinka:Nech sa páči, Vaše vianočné priania a pozdravy...

Redakcia ďakuje za zaslané pozdravy


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=2297