Nový design railtrains.sk

railtrains.sk

Dátum:  13.07.2010 3:16   |   Rubrika:  Novinky na stránke   |   Vytlačené:  22.09.2020 12:09

 K prvému výročiu prevádzky stránok railtrains.sk sme, ako ste si už asi všimli, pre vás pripravili nový design webu. Pôvodne sme ho plánovali spustiť práve na výročie no nie vždy sa všetko zadarí podľa našich predstáv. Ale napokon sme sa všetci dočkali a veríme, že sa aj vám všetkým bude páčiť. Tiež by sme na tomto mieste chceli poďakovať Ľubošovi Hamarovi (Hamaldovi), ktorý ho pre nás namaľoval a bez ktorého by nemohol vzniknúť.

Ale teraz to hlavné. Ako každá novinka aj nová verzia týchto stránok môže obsahovať (a najskôr aj obsahuje  ) nejaké chybičky. Preto vás všetkých prosíme, aby až zbadáte nejakú chybičku, či už menšiu alebo väčšiu, aby ste nám o tom povedali. Platí to najmä pre užívateľov starších či menej známych prehliadačov. Píšte na redakčný email, webmastrovi, komentujte tento článok, skrátka nenechávajte si to pre seba. Ako dôležitú vec ale nikdy nezabudnite uviesť to, aký používate prehliadač, nie len jeho druh (Mozilla, Chrome, Internet Explorer, ...) ale aj jeho verziu (nájdete ju väčšinou hore v menu Nápoveda -> O programe).

A ak žiadnu chybu nenájdete, a design sa Vám páči povedzte o našich stránkach Vašim priateľom, nech sa na nás tiež prídu pozrieť.

Prajeme Vám tak ešte raz pohodové leto, ku ktorého príjemnému stráveniu tiež, dúfame prispejeme našimi, prípadne aj Vašimi reportážami, aktualitami a fototipmi.

Váš webmaster a celá redakcia railtrains.sk

P.S.: Ak hľadáte prihlasovanie, profil, odkazovač a tlačidlo na odhlásenie, tak sú v tej červenej lište hore.


Tento článok nájdete na stránke railtrains.sk https://www.railtrains.sk

URL tohoto článku je: https://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=310