Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Aktuálne / stručne

Informácie od autorov prijímame v dobrej viere a vzhľadom k možným zmenám sa poskytujú bez akejkoľvek záruky. Akékoľvek zmeny v uvedených udalostiach, ktoré sú Vám známe prosím hláste do redakcie či vložte ako novú aktualitu. Nezabudnite pritom uviesť ku ktorému existujúcemu príspevku sa vzťahujú. OBZVLÁŠŤ OPATRNÍ BUĎTE PRI KLIKANÍ NA ODKAZY UVEDENÉ V PRÍSPEVKOCH A ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEZADÁVAJTE DO STRÁNOK ODKAZOVANÝCH Z TOHTOTO BLOKU HESLÁ. OBSAH ODKAZOV SA NEKONTROLUJE A MÔŽE SA JEDNAŤ O PODVOD!

Vaša redakcia.

Druh udalostiDátumVozidláAutor
Všeobecné  03.06.2017 - 16:45  Nákladné vlaky z Trnavy  Pozor.Vlak  Trvalý odkaz
Vzhľadom k tomu, 03.6.2017 nákladné vlaky z Trnavy ísť do Švajčiarska na Schwarzwalde železnice. Poplatok sa skladá z nových automobilov firmu Citroen. Na spiatočnej ceste vlaky sú načítané s automobilmi od značky Škoda. To je za predpokladu, každý druhý deň až do konca júna.
Since 03.06.2017 freight trains from Trnava to Switzerland via the Schwarzwaldbahn. The cargo consists of new cars from the company Citroen. On the return journey the trains are loaded with cars from Skoda. This is scheduled every second day until the end of June.
cas


Cyril, Metod
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
ČD Cargo a.s.

KHT Zvolen

Železniční magazín

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 136 Používateľov v sekcii
Aktuálne / stručne: 2

Registrovaných: 0
Anonymných: 136

Viac ...