Domovská stránka Obrazom a slovom Aktuálne - stručne Fotogaléria
 
Pokročilé vyhľadávanie
 
RSS
Prihlásenie
Prihlasovacie meno: Heslo:
Aktuálne / stručne

Informácie od autorov prijímame v dobrej viere a vzhľadom k možným zmenám sa poskytujú bez akejkoľvek záruky. Akékoľvek zmeny v uvedených udalostiach, ktoré sú Vám známe prosím hláste do redakcie či vložte ako novú aktualitu. Nezabudnite pritom uviesť ku ktorému existujúcemu príspevku sa vzťahujú. OBZVLÁŠŤ OPATRNÍ BUĎTE PRI KLIKANÍ NA ODKAZY UVEDENÉ V PRÍSPEVKOCH A ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEZADÁVAJTE DO STRÁNOK ODKAZOVANÝCH Z TOHTOTO BLOKU HESLÁ. OBSAH ODKAZOV SA NEKONTROLUJE A MÔŽE SA JEDNAŤ O PODVOD!

Vaša redakcia.

Druh udalostiDátumVozidláAutor
Nehoda  19.03.2018 - 19:37  Vykoľajenie vlaku osobného vlaku pri vjazde do Zvolena os.st.  kaoz  Trvalý odkaz
Dnes 19.03.2018, pár minút po 18:30 sa vykoľajil počas vchodu do žst. Zvolen osobná stanica osobný vlak idúci z Banskej Bystrice do Zvolena s HKV a tromi vozňami. Doprava vo Zvolene na smer Banská Bystrica a Lučenec je momentálne následkom MU ochromená, vlak R 815 do Košíc má zavedenú NAD zo Zvolena os.st. po nákl.st.

DOPLNENIE: Vlaky na smer Banská Bystrica jazdia, ale s obmedzením a meškaním, meškanie majú aj vlaky smer Hronská Dúbrava. NAD v úseku Zvolen os.st. - Zvolen nákl.st. má aj osobný vlak 6227 /Zvolen - Lučenec/. Nehodový vlak je privolaný.
cas


Dalibor
prispejteFotkaStručneČlánok
spolupracujeme
ČD Cargo a.s.

KHT Zvolen

Železniční magazín

TRAINFOTO.eu

IHO.hu

klubmodryhorizont.sk
 
Spomienka na Pala
uzivateliaPoužívateľov online: 88 Používateľov v sekcii
Aktuálne / stručne: 1

Registrovaných: 0
Anonymných: 88

Viac ...